Дорогами Паданщини

Автор: Bogdan
Дорогами Паданщини

Дорожній рух чи не перша річ, на яку звертаєш увагу по прильоту. І в Падангу, провінція Західна Суматра, що в Індонезії він... я поки не придумав достойного епітету, тож хай буде доволі особливий.

Для більшості водіїв тут існує лише одне правило - їздити по лівій стороні дороги.

Та є на дорогах Падангщини горда, бунтівна, але цілком толерована меншість, що вочевидь вважає навіть це останнє правило дорожнього руху непотрібним і шкідливим раритетом колоніального режиму.

Також правилом доброго тону тут вважається їзда наввипередки з іншими водіями. До прикладу, якщо попереду вузький проїзд, де може поміститись лише одна автівка, кожен водій неодмінно намагатиметься вскочити в нього швидше за колегу, що рухається назустріч, віддаючи таким чином данину майстерності один одного.

Підозрюю, якби хтось з водіїв необачно пропустив іншого, той не стерпів би такої наруги, і почалося... з сусідніх сіл прибули б загони списоносців на водяних буйволах та бойових суматранських носорогах, індонезійські жінки скрутили б із хіджабів пращі, зі шкіл повисипали б школярі озброєні рогатками та гострими шматками вулканічної лави, а з мечетей - войовничі бородані з обіцянками двохсот незайманиць після смерті кожному, хто покарає цього водія-нахабу.

І звісно ж постійне бібікання. Схоже, це не просто елемент ввічливості поміж водіями. Видається, що клаксонами вони можуть вести справжні діалоги і навіть дискусії, щоправда розшифрувати їх мені поки не вдалося...

Тут поки ніхто не прокоментував, тож будьте номер один!