Подорож 2015-2016. Нащадок Фулмуна

Автор: Bogdan
Подорож 2015-2016. Нащадок Фулмуна

Ще одна коротенька чернетка від Зіни.
Може хто пам’ятає миле біло-сіре щеня на ім’я Фулмун з нашого блогу трирічної давнини? Отут про нього: http://wj.in-love-travel.com/noviy-chlen-zgrayi/

Фулмуном ми його назвали  в честь місцевого слабоалкогольного напою.
Зараз Фулмуна вже немає, а що з ним сталось ми вияснити не змогли, але бігає тут його син. Нащадок вдався і розумом, і відвагою в батька. Боїться всього - навіть великих метеликів, а сам розміром з лабрадора. Знаючи особливості білих собак радію що він хоч чує, бо якби вродилось ще й глухе - точно б здихло.

Сьогодні полював над нашим озером якийсь орел, покружляв трохи й пішов в піке в воду. Собака стояв собі під пальмою й раптом побачив як з неба падає щось здоровенне. Хвіст - між ніг, вуха - до голови, скавучання на пів села, і "героїчний" пес дає драла. Дає драла вздовж берега, але чіпляється за шматок труби й летить в воду. Орлан бачить як прямо до нього з берега летить щось дебеле, біле й крикливе, розкриває крила й виходить з піке над самою водою. Побачивши розкриті крила, що додали птаху величних розмірів, собака виє, заплутується в водних рослинах починає галасувати як ображене щеня й захлестується водою. Всі в шоці: орлан - без риби, собака - в жаху й істериці, ще й застрягла в зелені, а Степан, що мирно спав в мене на колінах, перелякано репетує. Я одна сміюся. Всім гарного понеділка.

Тут поки ніхто не прокоментував, тож будьте номер один!